Pro děti a dospívající připravujeme silový a kondiční program, který jim pomáhá rozvíjet celoživotní lásku ke zdraví a pohybu. Ve skupinovém prostředí se děti a dospívající podílejí na zábavných a poutavých cvičeních nejčastěji formou hry.

Jedná se o úplně jinou verzi cvičení než na běžných lekcích, zaměřenou a určenou pro dospívající jedince a jejich specifické potřeby (neurologické, kognitivní, motorické).

Naše tréninky jsou složeny z neustále se měnících funkčních pohybů, které zlepšují fitness zdatnost využitelnou v běžném životě a jsou přizpůsobitelné pro každého cvičence na jakékoliv úrovni.

Náš program cvičení je každý den odlišný, takže se děti nikdy nenudí. Určitými aspekty na sebe program ale navazuje a reaguje na jejich fyzické dovednosti.

Zaměřujeme se na:

  • držení těla
  • správnou mechaniku pohybů
  • udržení pozornosti
  • socializaci

Funkční pohyby zahrnují cvičení, která jsou základem všech činností, které děti musí dělat, když si hrají – vytahují, tlačí, běhají, hážou, stoupají, zvedají a skáčou. Všechny pohyby jsou vyučovány bezpečně a efektivně pod důkladným dohledem vyškolených trenérů.

Pracujeme na obratnosti, rychlosti, vytrvalosti i síle. Zlepšíme držení těla, budujeme přátelství, ale hlavně se u toho bavíme. Cvičením také posílíme imunitu a sebevědomí, tak přijďte mezi nás.

Lekce Fit Děti

Probíhají v pondělí 16:00 a trvají 45 minut.

První lekce je ZDARMA.

Lekce za 1. pololetí:
Říjen: 15., 22. (29.10. podzimní prázdniny)
Listopad: 5., 12., 19, 26.
Prosinec: 3., 10. 17. (24.12., 31.12. vánoční prázdniny)
Leden: 7., 14., 21., 28.

Přihlášení

Přes formulář: https://goo.gl/forms/l5FH4rPGwuz8vYQ62 nebo osobně v gymu.