Osobní trénink je vhodný pro každého, kdo chce cvičit s trenérem bez rušení. Trenér Ti připraví trénink na míru tak, aby odpovídal Tvojim zkušenostem a případně ho upraví, aby bol pro Tebe zvládatelný, ale zároveň výzvou. Každý cvik předvede, naučí Tě jeho správnou techniku, vysvětlí jak dýchat a jak se pak protáhnout. Nezáleži na tom jestli si vrcholový sportovec a chceš se zlepšit ve svém sportu nebo jsi nikdy necvičil a myslíš, že nemáš kondičku.

Trénujeme pro život a našim cílem je umožnit Ti cvičit a zlepšovat se dlouhodobě, ne Tě zničit natolik, že už se nevrátíš. Rádi vidíme pokrok a snažíme se naše klienty posouvat nejen k jejich cílu, ale až za hranice jejich představivosti. 

Aby jsi neztratil motivaci, Tvůj pokrok sledujeme, postupně přidáváme váhu, zrychlujeme, zarazujeme těžší cviky. Umíme poradit s jídlem i doplňky výživy, připravit na přijímačky na sportovku nebo na crossfitové závody. 

Pro více info se zastav osobně nebo klidně napiš a zeptej se. 

Osobní tréninky pro skupiny

Když je vás více a chcete cvičit spolu v uzavřené skupině, stačí se ozvat. Víme se dohodnout i mimo otevírací dobu. Děláme tréninky pro skupiny do 8 lidí.