Skupinové lekce, lekce vzpírání i lekce silové gymnastiky jsou vedeny trenérem, který se Ti věnuje celých 60minut. Vysvětlí trénink, poradí s technikou, vyburcuje k lepším výsledkům.

SKUPINOVÝ TRÉNINK

Skupinové lekce, kde se využívají cviky z CF. Od zahřátí, silovku nebo skillovku, přes kondiční workout až po strečink. Před skupinovkami doporučujeme absolvovat Kurz pro začínající, kde se naučíš všechno od základů včetně vzpírání, seznámíš se s ostatními, kteří začínají a zároveň se připravíš na intenzitu lekcí.

TECHNIKA

Všechna technika, ktorou se snažíš naučit. Stojky, shyby, dipy, muscle upy, levery, výdrže, planky, lano, chůze po rukou, kipping a další. Pro začínající i pokročilé. Někdo se učí první shyb a někdo vylepšuje techniku musle upu.

MOBILITA

Hodina zaměřená na protažení, zlepšení mobility a zvýšení rozsahu pohybu. Vhodná a v podstatě nutná pro každého kdo nejen cvičí, ale chce žít a jakkoliv se hýbat bez bolesti a zranění. Od rozhýbání se, přes otevření hrudníku a kyčlí až po pohybové hry.

VZPÍRÁNÍ

Hodina zaměřená na techniku a zlepšení vzpírání (clean&jerk, snatch). Tady se moc nezadýcháš, ale zato zlepšíš výbušnost. Pro začínající i pokročilé.