Skupinové tréninky

Skupinové lekce jsou složeny z neustále se měnících funkčních pohybů, které zlepšují fitness zdatnost využitelnou v běžném životě a jsou přizpůsobitelné pro každého cvičence na jakékoliv úrovni. Trenér provádí celou lekcí od zahřátí po protažení po docvičení. Některé věci provádíme ve vysoké intenzitě, některé naopak s dostatečným odpočinkem.*Před skupinovkami doporučujeme absolvovat Kurz pro začínající, kde se naučíš bezpečně provádět všechny používané cviky, seznámíš se s ostatními, kteří začínají a zároveň se připravíš na intenzitu lekcí.

 

Open Gym

Kdykoliv je otevřeno a chceš cvičit bez trenéra, jsi vítán. 

 

 

On Ramp kurz pro začínající

6 ucelených lekcí, každá jiná, kde se naučíš všechno potřebné, aby jsi to v pohodě zvládl na skupinovkách.

 

Dárkové poukazy

Daruj pohyb. 

 

 

Pro firmy

Zaměstnanci se při cvičení poznají v jiném kontextu než v zaměstnání, vyplavují se jim endorfiny, budují si pevnější vztahy.

Osobní tréninky, tréninky pro uzavřené skupiny 

Když je vás více a chcete rychlejší OnRamp nebo prostě jen cvičit spolu bez dalších lidí. Když chceš připravit na přijímačky na sportovku, na soutěž ve funkčním fitness nebo máš svůj konkrétní vysněný cíl. Osobní tréninky jsou také vhodné, když máš nějaké zdravotní omezení, budem mít čas se věnovat jenom Tobě a přizpůsobit to Tvým možnostem. 

Cvičení pro děti

Program pro děti a dospívající, který jim pomáhá rozvíjet celoživotní lásku ke zdraví a pohybu. 

Tréninkové plány

Pro každého, kde chce cvičit sám, umí techniku, ale neví jak sa posunout ke svému cíli.